prof. Marcin Baranowski, Przewodniczący JURY

Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu

Skrzypek – solista, kameralista, pedagog. Laureat konkursów muzycznych. Zaliczany do grona najwybitniejszych polskich profesorów. Od urodzenia związany z Poznaniem. Tutaj też studiował w klasie skrzypiec prof. Jadwigi Kaliszewskiej.
Więcej...

prof. Piotr Tarcholik

Akademia Muzyczna w Krakowie

Solista, kameralista, koncertmistrz, pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie Ewy Szubra-Jargoń, swoje umiejętności doskonalił później pod okiem Grigorija Zhislina oraz Wiesława Kwaśnego. Więcej

dr hab. Jakub Jakowicz

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

Gry na skrzypcach uczył się u swojego ojca Krzysztofa Jakowicza, pod którego kierunkiem studiował w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Był również ostatnim uczniem jednego z twórców polskiej szkoły skrzypcowej, prof. Tadeusza Wrońskiego. Więcej...

mgr Ewa Pukos

Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie

Przez wiele lat jej droga zawodowa związana była ze Szczecinem. Pełniła funkcję koncertmistrza Opery na Zamku i orkiestr kameralnych Academia oraz Camerata Nova. Była założycielką i prymariuszem Kwartetu smyczkowego Vigoroso. Pracowała także, jako muzyk w Orkiestrze Filharmonii Szczecińskiej oraz wykładowca w Katedrze Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Szczecińskiego i nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Szczecinie.
Więcej...

mgr Dorota Obijalska

PSM I i II st. w Olsztynie

Skrzypaczka, kameralistka, pedagog, metodyk. Absolwentka AM w Gdańsku w klasie prof. Marii Suwary.
Więcej...

mgr Aneta Dunaj

Zespół Szkół Muzycznych w Białymstoku

Wspaniały pedagog, uwielbiany przez najmłodszych skrzypków. Specjalizuje się w początkowym nauczaniu gry na skrzypcach. Jest pedagogiem Zespołu Szkół Muzycznych w Białymstoku z wieloletnim doświadczeniem.
Więcej...