prof. Jan Stanienda - Przewodniczący Jury

Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie

Legendarny polski koncertmistrz, wybitny kameralista, błyskotliwy wirtuoz. Urodził się w Bytomiu. Studia ukończył w Akademii Muzycznej im. Fr. Chopina w Warszawie w klasie prof. Krzysztofa Jakowicza.
Więcej ...

prof. Marcin Baranowski

Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu

Skrzypek – solista, kameralista, pedagog. Laureat konkursów muzycznych. Zaliczany do grona najwybitniejszych polskich profesorów. Od urodzenia związany z Poznaniem. Tutaj też studiował w klasie skrzypiec prof. Jadwigi Kaliszewskiej.
Więcej...

mgr Konrad Dragan

Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Wiele lat pracował w Orkiestrze Kameralnej PRiTV w Katowicach. Koncertował w Europie, Ameryce i Azji. Od 28 lat związany jest z Zespołem Szkół Muzycznych w Legnicy, gdzie odnosi duże sukcesy pedagogiczne.
Więcej...

mgr Dorota Obijalska

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Olsztynie

Skrzypaczka, kameralistka, pedagog, metodyk. Absolwentka AM w Gdańsku w klasie prof. Marii Suwary. Przez wiele lat była skrzypaczką Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie oraz członkinią kwartetu Con Flauto. Założycielka i dyrygent orkiestry smyczkowej ABSOLWENT.
Więcej...

mgr Ewa Pukos

Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie

skrzypaczka, pedagog w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie. Przez wiele lat jej droga zawodowa związana była ze Szczecinem. Pełniła funkcję koncertmistrza Opery na Zamku i orkiestr kameralnych Academia oraz Camerata Nova. Była założycielką i prymariuszem Kwartetu smyczkowego Vigoroso. Pracowała także, jako muzyk w Orkiestrze Filharmonii Szczecińskiej oraz wykładowca w Katedrze Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Szczecińskiego i nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Szczecinie.
Więcej...