Pianista konkursowy: dr Joanna Zathey tel. 501 234 147

Osoby zainteresowane nagraniem wideo prosimy o kontakt z Panem Edwardem Hajdukiem tel. 601 277 245

IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy  „Jak Wieniawski”
3, 4, 5 czerwca 2022

3 czerwca piątek

D 2007-2008

9.00-11.15

11.30 – 13.15

xxxxxxxxxxxxxxxxx

F 2003-2004

14.30 – 15.45

16.00 – 17.45

G 2002 i starsi

18.00-19.30

4 czerwca sobota

E 2005-2006

9.00 – 11.00

11.15 – 12.45

xxxxxxxxxxxxxxxxx

14.00 – 16.00

18.00 koncert laureatów grupa D, E, F, G

5 czerwca niedziela

A 2013 – 2014

9.00 -10.00

B 2011-2012

10.15 – 12.10

C 2009-2010

13.45 – 15.15

15.30 – 17.00

18.00 koncert laureatów grupa A, B, C

3 czerwca piątek 2022

Próby akustyczne po 2 minuty 8.00 do 9.00 numery 1-16

przesłuchania grupa D 2007-2008
9.00-11.15

 1.BielendaMichałZSM im. O. Kolberga w Radomiu
 2.DobrzańskaAlicjaZSM im. O. Kolberga w Radomiu
 3.HabichJoannaPSM I i II st. w Żaganiu
 4.KrólHannaOSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
 5.MartuszewskaWiktoriaSM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
 6.MatylaPolaOSM II st. im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu
 7.MazurkiewiczMałgorzataSM I i II st. im. T Szeligowskiego w Lublinie
 8.NowickaMariaOSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku
 9.WalkiewiczMariaOSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi
10.PerzyńskaWiktoriaZSM im. O. Kolberga w Radomiu

11.30 – 13.15

 11.FalkowskaJuliannaOSM II st. im. W. Lutosławskiego w Białymstoku
 12.GaśElizaPSM I i II st. w Cieszynie
 13.KajdzikMichalinaSM I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie
 14.OrmezowskiŁukaszOSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi
 15.RusekUrszulaOSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku
 16.WalczakOliwiaOSM II st. im. J. Kaliszewskiej w Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu

Próby akustyczne po 2 minuty 13.15 do 14.15 numery 17-25

przesłuchania grupa F 2003-2004
14.30-15.45

17.DulKamilPSM I i II st. im. I. Paderewskiego w Stalowej Woli
18.KościukiewiczJuliaOSM II st. im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu
19.MazurMajaPSM II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie
20.NiemczyckiStanisławSM I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie

16.00 – 17.45

21.PrzystałowskaZuzannaOSM II st. im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu
22.VasilenkoZofiaZSM w Poznaniu OSM II st. im. J. Kaliszewskiej
23.DawidowiczKrzysztofZSM im. I. Paderewskiego w Białymstoku
24.KrajewskiMichałZSM w Legnicy
25.WawrzynkowskaIngaPSM I i II st. w Łomży

Próby akustyczne po 2 minuty  17.45 do 18.00 numery 26-29

przesłuchania grupa G 1998-2002
18.00 – 19.30

26.PrucnalPrzemysławAM im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy
27.TryznaMartaAkademia Muzyczna im. G i K. Bacewiczów w Łodzi
28.KaintochMartynaAM im. K. Szymanowskiego w Katowicach
29.SztekmilerMarcelinaAM im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi

4 czerwca 2022 sobota

Próby akustyczne po 2 minuty  8.00 do 8.50 numery 30 – 43

przesłuchania grupa E 2005-2006
9.00-11.00

30.DraganMagdalenaOSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
31.GuzikMajaZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie
32.JaniakAnielaOSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi
33.KapałkaWojciechPSM II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie
34.KrzeszowiecEmiliaPOSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach
35.KutaWeronikaZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie
36.MartuszewskaWeronikaSM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
37.MarutLeonZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie

11.15 – 12.45

38.MiklisMichalinaOSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku
39.StabryłaZofiaZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie
40.WilczekFaustyna MariaOSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
41.WronaWiktoriaOSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
42.BieleckaAleksandraSM I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie
43.BilińskaZuzannaOSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

Próby akustyczne po 2 minuty  12.45 do 13.45.00 numery 44-50
14.00 – 16.00

44.GołębiowskaMałgorzataPSM II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie
45.HudyNataliaPOSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach
46.JaniaMariaPSM I i II st. w Wadowicach
47.KruczałaMagdalenaZPSM im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej
48.MałachowskaGabrielaPSM I i II st. w Łomży
49.SteczekHannaPOSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach
50.WiśniewskaKarolinaZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie

18.00 KONCERT LAUREATÓW grupa D, E, F, G

5 czerwca 2022 NIEDZIELA

Próby akustyczne po 2 minuty  8.00 do 8.50 numery 51-69

przesłuchania grupa A 2013 i młodsi
9.00-10.00

51.WróblewskaAnikaPOSM I st. im. E. Młynarskiego w Warszawie
52.KsiążkiewiczMariaPSM I i II st. im. F. Chopina w Nowym Sączu
53.TeszlerTeresaZSM I i II st. w Rudzie Śląskiej
54.BudziszewskiSzymonZSM im. O. Kolberga w Radomiu
55.JakubczykApoloniaZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach
56.KłosiewiczLucjaPOSM I st. im. E. Młynarskiego w ZPSM nr 1 w Warszawie
57.Małanicz-PrzybylskaWandaPOSM I st. im. E. Młynarskiego w ZPSM nr 1 w Warszawie
58.MartinelloJulianPSM I st. Nr 4 im. K. Kurpińskiego w Warszawie

przesłuchania grupa B 2011-2012
10.15-12.10

59.GośKacperOSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
60.GrycEmiliaOSPSM I i II st. w Olsztynie
61.LaszczykJuliaPSM I i II st. im. F. Chopina w Nowym Sączu
62.RajJuliaPSM I st. im. G. Bacewicz w Jaworznie
63.RówieniczŁucjaPOSM I st. im. E. Młynarskiego w ZPSM nr 1 w Warszawie
64.SłobodianiukOstapPOSM I st. im. E. Młynarskiego w ZPSM nr 1 w Warszawie
65.CedroMichalinaZPSM im. L. Rózyckiego w Kielcach
66.MajdańskaWeronikaZSM im. O. Kolberga w Radomiu
67.ManickiMilanZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie
68.PiaseckaPolaOSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
69.TsolkaKhrystynaNSM I st. NSM I st.  “Szkoła Marzeń” w Piasecznie “Szkoła Marzeń” w Piasecznie
70.ZapadkaMartynaPSM I i II st. im. T. Szeligowskiego w Gorzowie Wielkopolskim

Próby akustyczne po 2 minuty  12.30 do 13.30 numery 70-83

przesłuchania grupa C 2009-2010
13.45 – 15.15

71.JaworskaZofiaOSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
72.MichtaNadiaZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach
73.PrycKarolinaPOSM I st. im. E. Młynarskiego w ZPSM nr 1 w Warszawie
74.RejkoSáraSM I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie
75.SidorowiczGabrielaPSM I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie
76.WolakFranciszekPSM I i II st. w Wadowicach PSM I i II st. w Wadowicach
77.WróblewskaWaleriaPOSM I st. im. E. Młynarskiego w ZPSM nr 1 w Warszawie

15.30-17.00

78.BorekStanisław NeelOSM II st. im. M. Sawy w Warszawie
79.CymermanJulia WiktoriaOSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
80.DobrochAmeliaPSM I st. im. M. Karłowicza w Łukowie
81.DulkoMariaSM II st. im. F. Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu
82.DuniecMajaSM I st. im. S. Moniuszki w Pałecznicy
83.GrzankaOliwiaOSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
84.TrzebiatowskiAdamOSM I i II st. im. F. Nowiejskiego w Gdańsku

18.00 KONCERT LAUREATÓW grupa A, B, C