Szanowni Państwo,

Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice,

dziękujemy za tak duże zainteresowanie III Ogólnopolskim Konkursem Skrzypcowym „Jak Wieniawski” 2021.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu pięknych wykonań. Dziękujemy za pracę, którą włożyliście w przygotowania i dokonanie nagrania  w tym trudnym roku. Głęboko wierzę, że udział w konkursie jest dodatkową mobilizacją i ma przełożenie na spektakularny rozwój w grze na skrzypcach.

Życzę wszystkim uczestnikom sukcesów, radości i satysfakcji z gry i poznawania coraz piękniejszych dzieł muzycznych.

Niebawem do wszystkich uczestników wyślemy pocztą dyplomy i upominki.

Do zobaczenia w przyszłym roku na scenie.

Maria Dmowska
Dyrektor Konkursu „Jak Wieniawski”

Nagrody w tym roku ufundowali:

Henglewscy
henglewscy
Hotel Wieniawski
Hotel wieniawski
Artonus
artonus
Pracownia Lutnicza Marcin Mazur

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY
JAK WIENIAWSKI”
2021

WYNIKI

I stopień szkoły muzycznej

KATEGORIA A – klasy 1 i 2

I miejsce Gryc Emilia
II miejsce Giedwiłło Jagoda
II miejsce Keum Chaerin
III miejsce Kyrcz Dominika
IV miejsce Michnowicz Maria
IV miejsce Biel Wiktoria

wyróżnienie Turała Antonina
wyróżnienie Wołoszkiewicz Joanna
wyróżnienie Polak Zofia
wyróżnienie Goś Kacper
wyróżnienie Oskwarek Wiktoria
wyróżnienie Szczecińska Maria

KATEGORIA B klasy 3 i 4

I miejsce Syguda Zoja
I miejsce Harabasz Alicja
II miejsce Głodowska Roksana
II miejsce Dobroch Amelia
II miejsce Drabina Anna
III miejsce Hudziak Krzysztof
III miejsce Bywalec Maria
IV miejsce Dymus Magdalena
IV miejsce Idzik Franciszek
IV miejsce Dorobisz Nela

wyróżnienie Przekota Patrycja
wyróżnienie Cedro Michalina
wyróżnienie Kierun Amanda Zoya

KATEGORIA C klasy 5 i 6

I miejsce Sitek Zuzanna
I miejsce Habich Joanna
II miejsce Sidoruk Diana Magdalena
II miejsce Linka Emilia
III miejsce Stencel Maciej
III miejsce Trzebiatowski Adam
III miejsce Błazik Małgorzata
III miejsce Oprawka Krzysztof
IV miejsce Brożek Alicja
IV miejsce Kurczewska Katarzyna

wyróżnienie Paprocka Emilia
wyróżnienie Solarz Julia
wyróżnienie Bryła Rozalia
wyróżnienie Leshchenko Savva
wyróżnienie Cel Diana Viktoria
wyróżnienie Frynia Maja
wyróżnienie Mysza Wiktoria
wyróżnienie Zawadzka Natalia
wyróżnienie Grubich Marta
wyróżnienie Jankowska Barbara
wyróżnienie Sidorowicz Gabriela

II stopień szkoły muzycznej

Informujemy, że Jury nie oceniało uczestników, których program przekroczył regulaminowy czas 20 minut.

Grand Prix

Olesik Zofia

KATEGORIA D klasy I i II

I miejsce Krzeszowiec Emilia
I miejsce Skuza Martyna
II miejsce Daszkiewicz Emilia
III miejsce Pałys Blanka
III miejsce Kajdzik Michalina
III miejsce Walczak Oliwia
IV miejsce Matyla Pola
IV miejsce Wójcik Emilia
IV miejsce Raukuć Nina

KATEGORIA E klasy III i IV

I miejsce ————-
II miejsce Vasilenko Zofia
III miejsce Kościukiewicz Julia
III miejsce Steczek Hanna
IV miejsce Skubisz Melisa
IV miejsce Pill Gabriela
IV miejsce Szczakowska Julia

wyróżnienie Kostrubiec Alicja
wyróżnienie Kuskowska Karolina
wyróżnienie Liber Justyna

KATEGORIA F klasy V i VI

I miejsce Powrósło Miriam
II miejsce Jasiak Joanna
III miejsce Rozmus Daniel
IV miejsce Dawidowicz Krzysztof
IV miejsce Krzystek Izabela

wyróżnienie Tofel Klaudia
wyróżnienie Sołtan Marcin

UCZELNIE WYŻSZE

KATEGORIA G studenci

I miejsce ———
II miejsce ———
III miejsce ———
IV miejsce ———

wyróżnienie Blachuta Julia
wyróżnienie Wisniewski Rafał Marek